Šaty

Víte, jak vypadá romantika? Troufněte si ukázat své nejněžnější já v neodolatelných volánových boho šatech Bohéme se stojáčkem, výstřihem do V a zapínáním na tři kokosové knoflíčky. Jsou šité ze stejného materiálu jako naše oblíbené maxisukně, takže se můžete těšit na maximum svobody a pohodlí i v největších vedrech.

NECHTE SE HÝČKAT SPLÝVAVÝM MATERIÁLEM

Recyklovatelná viskóza je přírodní materiál, v kterém se nebudete potit, nelepí se na nohy a dlouho vydrží bez žmolků a beze změny barev. Skvěle splývá po těle a na omak je neskutečně hebká.

Překrásné batikované vzory květin, rostlin a spirál v přenádherných barevných odstínech pro vás vytvořil mistr batikář Aldim v Indonésii technikou voskované batiky. Vyberte si odstín, který podpoří vaši krásu pro výjimečné příležitosti i každodenní nošení.

MILUJTE SVÉ KŘIVKY V LICHOTIVÉM STŘIHU

Šaty jsme navrhovaly pro sebe, normální ženy s reálnými postavami. Proto je ideální pro konfekční velikosti od 38 až po 44. Výstřih do V opticky prodlužuje krk a celou postavu.
Díky zavazovacímu pasu si šaty upravíte podle sebe, vaší nálady i životní situace – šaty vypadají nádherně i na těhulkách, a hlavně je v nich těhotným ženám opravdu pohodlně.

Snadno je zkombinujete s různými doplňky a botami – přizpůsobíte je tak svému stylu i prostředí, kam se je chystáte vynést.

Tyto krásné šaty jsou lokální produkt, ušily jsme je pro vás v ČR