Dopřej si to! Od 14. do 17.7. je na www.pachamama.cz VELKÁ LETNÍ SLEVA 20% na vše. Váš kód: leto20.

Trika s krátkým rukávem

Trička s krátkým rukávem bez potisku

Minimalistické tričko se spadlým rukávem je absolutní „must have“, bez kterého se v létě neobejde žádná milovnice vzorovaných sukní. Vypadá skvěle jen tak k sukni nebo džínům, ale doplníte s ním i jednobarevné nebo vzorované sako.
Nechte se hýčkat hebkou a neskutečně příjemnou pružnou viskózou a vybírejte ze 14 sytých i pastelových odstínů.

Férová móda z Bali

Aby byla naše móda etická, soustředíme se na kvalitní materiál i férové podmínky pro výrobce.  Pružná viskóza s 10% příměsí elastanu zaručuje, že barvy neblednou a trička podle principů slow fashion dlouho vydrží bez žmolků a vytahování. K tomu přispívá i to, že v přírodním recyklovatelném materiálu se mnohem méně potíte než v umělých vláknech.

Tipy na kombinování

Pohrajte si s barvami a pod tričko zkuste podvléknout tílko s braletkou. Navrch zase navrstvěte tričko s ¾ rukávem a dolaďte odstíny do monochromatického nebo naopak kontrastního odstínu. Ať je počasí jakékoli, každá vrstva bude připravená vyjádřit vaši osobnost.

Něco tomu chybí? Pro výrazný doplněk nemusíte daleko, prohlédněte si naše náušnicenáhrdelníkoriginální korálkové opasky nebo náramky vyrobené v rodinných dílnách na Bali.