Dopřej si to! Od 14. do 17.7. je na www.pachamama.cz VELKÁ LETNÍ SLEVA 20% na vše. Váš kód: leto20.

Sukně dlouhé

Dopřejte si dlouhou sukni až na zem. Krásné batikované vzory květin, rostlin, spirál nebo mandal jsou dílem řemeslníků rodinných dílen v Indonésii. Vybírejte z pestré škály barev!

Jen pár slou fashion kousků

Sukně dlouhé až na zem jsme pro vás nechali ušít jen v malém limitovaném nákladu v rodinné dílně paní Agung. A co si obléknout k sukni? Můžete ve stylu francouzek vrstvit braletky, trika a tílka, tílka s braletkou, letní topy, svetříky, bundy, džísky, legíny. Kolem krku sárong a celý outfit doplnit náušnicemi z přírodních materiálů a náramky. Nebojte se ladit barvy, objevovat a experimentovat!

Kvalita a pohodlí

Při výrobě lehkých letních maxisukní používáme recyklovatelnou viskózu, které vdechl autentický design i neuvěřitelné barvy mistr batikář Aldim technikou ruční voskované batiky. Jsme rádi, že výroba probíhá kompletně na Bali, kde můžeme zaručit férové podmínky pro všechny, kdo se na tvorbě našeho zboží podílí.

U pružných částí viskózu obohatila 10% příměs elastanu, aby vás pohodlný elastický pas netlačil a zároveň sukně držela na tom správném místě. Pružný lem je dostatečně prodyšný a hebký, takže si v něm lebedí všechna bříška – i ta těhotenská.